Etkili ekip yönetimi ve operasyon yönetimi konusunda güçlü deneyimlerim var. En başarılı yönüm çoklu kanalda doğru satış stratejileri geliştirmiş ve deneyimlemiş olmak.

Sonuç olarak yılların verdiği tecrübeyle bütçe kaybettiren değil kazanç sağlatan bir eticaret tecrübesi yaşatabilirim. Bir çok sektörde farklı e-ticaret altyapılarını kullanmış olmam bana çok iyi deneyimler kazandırdı. Hangi alt yapının neye, ne kadar izin verdiğini bilmek, markalarda buna göre aksiyon almak, sitenin teknik kısmı için bile dışarıya bağımlı olmamak harika bir deneyim yaşatıyor.

 

EĞİTİMLER

Sincan Anadolu Meslek Lisesi Web and Computer Programming

Gazi Üniversitesi / Önlisans Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama

Anadolu Üniversitesi / Lisans Tamamlama Uluslararası İlişkiler

VERDİĞİ EĞİTİMLER

Panda LCE 2019 - 2020 Proje Bazlı:

Avrupa Birliği Projesi - 2 Dönem 2 yılda 2 dönem olmak üzere 5 farklı şehirde toplamda 500 öğrenciyle yoğun bir eğitim süreci geçirdik.

İnovakademi 2023 - Halen:

Gaziantep Sanayi Odası - İhracat Akademisi Gaziantep Sanayi Odası ve İnovakademi ile birlikte online e-ticaret ve dış ticaret eğitimi veriyoruz. Her ay yeni bir döneme başlıyoruz.

Akbank 2023 - Halen:

Akbank Dönüşüm Akademisi - E-Ticaret ve E-İhracat Eğitimi Akbank ile birlikte gerçekleştirdiğimiz fiziki ve online eğitim serileri. Gaziantep, Sakarya ve Ankara’da gerçekleşen eğitimlerimiz Malatya ve Denizli’de gerçekleşecek fiziki eğitimlerle bu yılı tamamlayacağız.

 

Verdiği Eğitimler

e-TİCARET, e-İHRACAT ve DİJİTAL PAZARLAMA EĞİTİMİ

  • 110 Saat

Profesyonel iş dünyasında yetkinlikler, iş planı, stratejik düşünme, yönetim, SWOT analizi, müşteri beklentileri, iletişim, ilişki, müzakere, ikna, motivasyon, bireysel gelişim.

Öğrenmeye Hazır Mısın?

Güçlü kadromuz, bilgi ve deneyimlerimiz ile hazırlanan sertifika programlarıyla iş dünyasında hep bir adım önde ol!Formu Doldurun, Sizi Arayalım