Hakkımızda.

About Images

Hakkımızda

Aknet Akademi bir uzaktan eğitim kurumu olmanın yanında, sizlerin geleceğine şekil veren, kariyerinizi baştan aşağı üstün niteliklerle donatacak bilgileri aktaran, kişisel gelişiminiz için dünya standartlarında hizmet veren bir eğitim yuvasıdır. 

Yaptığımız ve sunduğumuz her şeyi başında öğrenme arzusunu önemsiyoruz. Sunduğumuz eğitimlerde katılma amacınız ne olursa olsun başarılı olmanızı ve bunun sürdürülebilir olmasını destekleyeceğiz.

Kaliteli eğitimin her yerde ve herkes için var olması için çalışacağız. Uzaktan eğitim yöntemlerinin geliştirilmesi için yeni yöntemler arayacağız.

Neden Biz?

Ülkemizin ihtiyacı olan aydınlık, gelişmiş, eğitimi sadece okulla sınırlandırmayan bireylere ulaşan, her bir kursiyerin eğitim hedeflerine odaklanan, sıcak teması sürdüren Aknet Akademi onaylı ve E-Devlet'te sorgulanabilen sertifikasıyla da diğer uzaktan eğitim veren kurumlardan ayrılır.

Shape Images Shape Images
Tecrübeli Eğitmenler

Her biri kendi alanında tecrübeli ve başarılarıyla tanınmış uzman eğitmenler.

Shape Images Shape Images
Yüksek Kalite

Bilgisayar,  tablet, telefon vb. cihazlardan kesintisiz ve kaliteli eğitimler.

Shape Images Shape Images
Size Özel

Hangi alanda uzmanlaşmak ve sertifika sahibi olmak istersiniz?

Shape Images Shape Images
Sertifikalar

Aknet Akademi güvencesiyle E-Devlet'te sorgulanabilen eğitim sertifikaları.

Misyonumuz

Aknet Akademi, Türkiye’nin teknolojiden bilime, sanattan spora her alanda ihtiyaç duyduğu profesyonel, konusunda uzman, yenilikleri takip eden, mesleki ve kişisel anlamda gelişmeyi hedef olarak belirleyen bireylerine ulaşmak, onları uzaktan eğitimleri ile tanıştırmak, bir veya birden fazla eğitimden yararlanarak topluma faydalı, üretken ve donanımlı bireyler yetişmesinde ulusal çapta önemli bir rol oynamayı misyon edinmiştir.

Vizyonumuz

Yerel ve uluslararası iş birliklerimizi sürekli geliştirerek, benzersiz bir gelişim ve eğitim platformu oluşturmak. Yüz binlerce öğrencimiz aracılığıyla milyonlarca vatandaşımızın hayatına dokunmak ve daha mutlu, daha faydalı bir hayat yaşamalarına yardımcı olmak.

About Images


Formu Doldurun, Sizi Arayalım